ŠIJEME ZÁCLONY A ZÁVESY NA MIERU
ŠIJEME ZÁCLONY A ZÁVESY NA MIERU

Spoznajte nás

Chceli by sme Vám dať do pozornosti sortiment produktov a služieb, ktoré poskytujeme v rámci bytového dizajnu pre uspokojenie Vašich potrieb, smerujúcich k prvotriednej kvalite, optimálnej cene a úplnej spokojnosti.

Ponúkame Vám kompletné vyhotovenie a montáž závesov a záclon aj s možnosťou montáže garníž a koľajníc na kľúč podľa výberu a na profesionálnej úrovni. Súčasne s týmito doplnkami Vám samozrejme radi poskytneme aj dizajnové poradenstvo s 3D návrhmi interiérov, so zameraním a výberom zo vzoriek tak, aby Vám zariaďované priestory vyčarili úsmev a spokojnosť na Vašej tvári.

Ak nemáte záujem o záclony a závesy, ponúkame Vám japonské steny, rolety, Duo roletky, Plisse roletky, horizontálne a vertikálne žalúzie samozrejme komplet na kľúč so zárukou.

V každom prípade sa môžete na nás spoľahnúť, že precízne ušijeme pre Vás okenné dekorácie len z kvalitných materiálov s úplnou zárukou v dizajne, štruktúre, farebnosti, rozmeroch a za prijateľné ceny, pretože aj Vy zákazníci, ktorí čítate tento úvod budete milo prekvapení aký celkový servis v skvelých dodacích termínoch je pre Vás pripravený. Za Vašu prejavenú dôveru sa chceme vopred poďakovať.

Súčasťou ponuky pre Vás sú aj ďalšie materiály, produkty a služby, ktoré súvisia s dizajnom spální, obývačiek, detských izieb, kuchýň, pracovní ai. Skúste si pozrieť našu kompletnú ponuku uvedenú v menu.

Kontaktom na nás táto webstránka nekončí. Len začína príbeh, ktorý bude mať aj našim pričinením dobrý koniec pre Vás.

Realizácie na kľúč

Naša spoločnosť realizuje zariaďovanie interiérov budov, domov, bytov, hotelov, kancelárií, kaviarní, reštaurácií na kľúč vrátane dodávky tovarov, materiálov, prác a služieb.