SK EN

Detské izby

 

Navrhovanie detskej izby môže byť náročné vzhľadom k dnešnej dobe a rýchlemu tempu, v ktorom deti vyrastajú. V týchto nádherne zariadených izbách by mala byť dokonalá rovnováha praktickosti a tvorivosti.
Zámerom je vytvoriť samostatný priestor, ktorý je ergonomický, pohodlný a hladko integrovaný so zvyškom zariadenia. Nábytok a všetky predmety by mali vyhovovať Vašim špecifickým požiadavkám z hľadiska priestoru, funkcie, možnosti odkladania, ukladania a farebnej palety použitých materiálov. Počnúc malými deťmi je to detská postieľka, prebaľovací pult a niekoľko skriniek, až po vybavenie pre teenagerov ako posteľ s kvalitným matracom, pracovný stôl, ergonomická stolička, skrinky, police, skrine ai.
Jednou z možností je variabilne zariadiť detskú izbu, ktorá svojím vybavením bude spolu s dieťaťom postupne rásť a slúžiť mu nielen na odpočinok.
Záclony a posteľná bielizeň a doplnky sú dobrý začiatok pre doladenie interiéru určeného pre deti a mládež.

Množstvo úložných možností moderných nábytkových zostáv v súčasnej dobe na trhu je tým najlepším vybavením izieb, pre poskytnutie dostatku priestoru na vytváranie miest pre spánok, hru, relax a štúdium.
Radi Vám poradíme, navrhneme a zrealizujeme Vaše predstavy.

 

Prezrite si niektoré návrhy, inšpirácie a realizácie :

 


 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info